Pohrebné služby

Väčšina pohrebných služieb poskytuje komplexné služby. Medzi základné služby patria prevoz zosnulých, poradenstvo, zabezpečenie administratívnych úkonov spojených s úmrtím, výkop hrobov, usporiadanie poslednej rozlúčky či tvorba a tlač parte.

Pomocou si môžete vytvoriť vlastné parte rýchlo a jednoducho

Vybrať si správnu pohrebnú službu môže byť ťažké rozhodnutie. Rozhodovať sa môžete na základe reputácie danej pohrebnej služby, skúseností svojich známych, podľa ceny či názvu, ktorý Vás osloví.

Vedeli ste, že pohrebné služby nemajú územnú pôsobnosť? To znamená, že pohreb v Prievidzi Vám môže zabezpečiť aj pohrebná služba napríklad zo Zlatých Moraviec? V niektorých prípadoch to dokonca aj s prejdenými kilometrami môže byť lacnejšie.

  • AVE – pohrebné služby

    Ponúkame komplexné pohrebné služby. Nájdete nás v mestách Ružomberok a Dolný Kubín.


  • Chryzantéma® pohrebná služba

    Zorganizujeme dôstojnú rozlúčku s Vašim najbližším. Naše kompletné služby Vám uľahčia ťažké časy, vďaka ktorým budete môcť Vás čas venovať svojej rodine a o ostatné sa postará naša spoločnosť, preto firma Chryzantéma® pohrebná služba je tá správna voľba.


  • Funeral & spol. s.r.o, Žilina

    Pohrebná služba Funeral poskytuje kompletné pohrebné aj kremačné služby. Priamo na predajni máte možnosť vybrať si kvetinovú výzdobu a vence k pohrebu. K dispozícií je široký výber kvalitných, cenovo dostupných rakiev a doplnkov. Vlastnými zamestnancami vykonáva výkop a zasypanie hrobu, prenesenie a spustenie rakvy do hrobu. Zabezpečuje kompletné služby pri